GEMİ VE YAT TEMİZLİĞİ

Gemi ve Yat Temizliği

Gemi, yat temizlikleri en kısa sürede tamamlanır ve temizlik sonrası herhangi bir kaba veya ayrıntıda kirlilik görünmez. Gemi, yat temizliği için iç yapılarına uygun ve özellikle yat ve teknelerin iç aksamlarında kullanılan malzemelerin özel olmasından dolayı, hassas ve dikkatli bir çalışma yapmaktayız.

Yapılan çalışmalar sonrasında, tam anlamıyla kaliteli ve hijyenik bir ortam olacağına dair garanti veririz. Kullandığımız malzemeler, hiçbir zaman aşınmaya veya yıpranmaya neden olmamaktadır.

Tuzla Temizlik Firmaları; gemi, yat ve tekne temizlikleri için profesyonel çözümlerle hizmet vermektedir. Bulunduğu marina veya limanları bize bildirdikten sonra dilediğiniz zamanda hizmet alabilirsiniz. Alacağınız hizmetin bitmesini istediğiniz süreye göre, 2-5 kişilik ekipler göndererek, hızlıca yat temizliği hizmetini tamamlıyoruz.

Gemi ve yat içerisinde bulunan mobilya ve eşyaları deforme etmeyecek güvenilir ekipmanlarla, 7/24 hizmetinizdeyiz. Özellikle tadilat, restorasyon, bakım sonrasında veya tur, gezi sonrası temizliklerde en büyük yardımcınız olmaktan gurur duyuyoruz. Acil durumlarda firmamızla irtibata geçmeniz yeterlidir. İstanbul temizlik şirketleri içinde takım çalışmasıyla öne çıkan ekibimiz dilediğiniz zamanda hizmetinizde olacaktır.

Yukarı Çık