İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İnşaat Sonrası Temizlik

Evinizde ya da işyerinizde tadilat yaptınız ya da ilk defa taşınacaksınız ama camlarınız, penleriniz is ve kir içinde, etiket bant, alçı artıkları, fayanslarınız alçı ve derz artıkları ile kaplanmış bir halde, granit ve mermerlerinize boyalar akmış, mutfak ve tuvaletlerinizin dezenfekte edilmesi gerikiyor ama temizlik sizin için sorun teşkil etmekte ise dert etmeyin.

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde, sektöründe önde gelen firmalardan olan Tuzla Temizlik Firmaları, siz değerli halkımıza her zaman en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiş ve bu felsefesinden asla taviz vermemiştir.

Daire veya iş yerinizin inşaat sonrası temizliği özen ve dikkat isteyen bir iştir. Bugüne kadar; 2800 adet ev, 402 işyeri, 81 fabrika temizliği Tuzla Temizlik Firmaları ekip ve ekipmanları tarafından en ince detayları ile yapılmıştır.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz projelerimiz için müşteri hizmetlerimizin yapmış olduğu araştırmada, %97 tam memnuniyet ile buyük başarı sağlanmıştır. Sizlere de, bu hizmetlerimizden ihtiyaç duymanız halinde en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı sizlerden aldığımız güç ile sürdürmekteyiz.

Yukarı Çık