HALI VE HALIFLEKS YIKAMA

Halı ve Halıfleks Yıkama

Halı yıkama fabrikamız da yıkanan halıların temizliği, kullanılan halı yıkama şampuanları ve profesyonel ekibimiz ile mümkündür. Halılarınızı temizlemek uğruna sağlığınızdan ve değerli zamanınızdan feragat etmeyin. Bu işe yıllarını vermiş uzman kadromuzla, sizlerin halı yıkama konusunda müttefikiniziz. Söz konusu hijyen olduğunda bize her konuda güvenebilirsiniz. Biz; sadece halı yıkamıyoruz, evinizdeki beklentilerinizi de yüksek tutuyoruz.

Tuzla Temizlik Firmaları müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet verebilme misyonu ile yola çıktığından tüm bu teknolojik gelişmeleri yakın takibe alarak müşterilerinin hizmetine sunma gayreti içerisinde olmuştur .Fabrikalarımızda bu makinelerden faydalanıyor olmak hem hizmet kalitemizi arttırmış hem de kapasitemizi geliştirmede birinci derecede etkili olmuştur.

Tuzla Temizlik Firmaları ile halılarınız değerlerini yitirmeden en iyi şekilde yıkanmakta ve ayrıca renklerini yeniden geri kazanmakta, parlaklıklarına kavuşmaktadır. Özel şampuanlarımız ile adeta halılarınıza bakım yapmaktayız. Çağın yeniliklerini en iyi şekilde takip edip her geçen gün yenilenen müşteri taleplerine en iyi çözümlerle gelebilmek için tüm gayretimizi gösteriyoruz.

Yukarı Çık