EV TEMİZLİĞİ

Ev Temizliği

Tuzla Temizlik Firmaları, villa ve köşklerinizin temizliği konusunda işinde uzman temizlik personelleri ile hizmet vermektedir. Firmamız tebrübeli temizlik personeli ile villanızda temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni göstermekte olup kırılabilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemisine özenle dikkat etmekte olup sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır.

Ev temizliği konularında firmamızdan hizmet almak için bizimle irtibata geçerek randevu almanız gerekmektedir. Temizlik hizmeti dahilinde detaylı açıklamaları ve nasıl temizlik yapıldığı konusunda aşağıda açıklamaları ile bilginize sunulmuştur. Tuzla Temizlik Firmaları sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmayı taahhüt eder.

Ev temizliği için Tuzla Temizlik Firmaları'nı tercih etmeniz durumunda kullanılacak kimyasal,makine vs. tüm ekipmanlar firmamızca karşılanır. Ev temizliğinde kullanılacak malzemeler ücretlendirmeye dahildir. Bunların dışında sizin fazladan bir ücret ya da herhangi bir temizlik ürünü almanıza gerek görülmez.

Temizlik elemanlarımız duvardan camlara, tavandan zemine kadar banyo ve mutfak dahil el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslimi) işlerini büyük bir titizlik ile ev temizliği hizmetlerini yerine getirir.

Yukarı Çık